Struktura programu

Programy v Lanovém centru Proud Harrachov mají pevně danou strukturu.

 

1. Icebreakers

Máme pro Vás připraveno několik stanovišť k navození příjemné atmosféry, vzájemnému seznámení a zároveň k protažení těla.

 

2. Areál nízkých lanových překážek

Nízké lanové překážky (individuální i týmové) jsou ve výšce do 1 metru nad zemí a slouží k bezpečnému nácviku překonávání vysokých lanových překážek.

 

3. Tréninková stěna

Na tréninkové stěně Vás naučíme techniku vzájemného jištění (lezec – hlavní jistič – záložní jistič). Získáte tak novou dovednost pod vedením zkušeného instruktora.

 

4. Areál vysokých lanových překážek

Zde na Vás čeká 8 individuálních a 5 týmových překážek. Týmové překážky jsou záměrně konstruovány tak, aby je jeden člověk nemohl zvládnout, a proto je překonává dvojice společně. Důležitou roli zde hraje spolupráce, komunikace a důvěra. Vyzkoušet si můžete např. most Indiana Jonese, Krocení koně a Jakubův žebřík.

 

5. Krakonošova věž (CHALLENGE TOWER)

Na věž vysokou 12 metrů vede několik netradičních vertikálních překážek – Belmondův žebřík, Totem, Létající stěna atd. Z přední strany věže je horolezecká stěna vysoká 9 metrů.

 

6. Lanovka

Lanovka dlouhá 80 metrů vede z plošiny na Krakonošově věži. Nenechte si ujít nečekaný zážitek, na úvodních pár metrů určitě jen tak nezapomenete.
 

Fotogalerie