Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

Outdoor activity centre Harrachov

Harrachov

Harrachov je známé rekreační středisko v západní části Krkonoš při hranici s Polskem. Nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit jak v zimě, tak v létě.

V zimě Harrachov nabízí skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding na Čertově hoře a dalších svazích, krásné běžecké tratě jak pro rodiny s dětmi tak pro vrcholové sportovce a v neposlední řadě i světoznámé skokanské můstky s mamutem v čele.

Letní Harrachov také nabízí zajímavé možnosti jako například pěší nebo cyklovýlety na Mumlavvský vodopád nebo Čertovu horu, případně pro adrenalinové nadšence bungee jumping, downhill tříkolky a koloběžky, bobovou dráhu, čtyřkolky a mnoho dalších aktivit.

Rádi se staneme outdoorovými partnery při Vaší dovolené. V srdci Harrachova máte od roku 2008 možnost si u nás vyzkoušet lezení na umělé stěně vysoké 10 m, zaskákat si na bungee trampolíně a ti nejodvážnější mohou zažít pocit volného pádu na obří houpačce! A již od roku 2003 provozujeme lanové centrum v Kořenově s nejrůznějšími lanovými překážkami ve výšce od 4 do 12 metrů. V okolí Harrachova pro Vás připravujeme outdoorové aktivity jako cyklovýlety,lukostřelbu,vodácké výlety…

Zažijte skvělou dovolenou!

 

 

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The new EU law stipulates that every web user must agree to the use of so-called Cookies (user data), so the owners can use them to measure traffic, for sharing button on FB, or even personalized advertising.

Close