Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

Centrum outdoorových aktivit Harrachov

VOLNÁ MÍSTA

Přijmeme instruktory do lanového centra a Vertical parku jaro-pozdim 2017 ! (Pokračování textu…)

Harrachov

Harrachov je známé rekreační středisko v západní části Krkonoš při hranici s Polskem. Nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit jak v zimě, tak v létě.

V zimě Harrachov nabízí skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding na Čertově hoře a dalších svazích, krásné běžecké tratě jak pro rodiny s dětmi tak pro vrcholové sportovce a v neposlední řadě i světoznámé skokanské můstky s mamutem v čele.

Letní Harrachov také nabízí zajímavé možnosti jako například pěší nebo cyklovýlety na Mumlavvský vodopád nebo Čertovu horu, případně pro adrenalinové nadšence bungee jumping, downhill tříkolky a koloběžky, bobovou dráhu, čtyřkolky a mnoho dalších aktivit.

Rádi se staneme outdoorovými partnery při Vaší dovolené. V srdci Harrachova máte od roku 2008 možnost si u nás vyzkoušet lezení na umělé stěně vysoké 10 m, zaskákat si na bungee trampolíně a ti nejodvážnější mohou zažít pocit volného pádu na obří houpačce! A již od roku 2003 provozujeme lanové centrum v Kořenově s nejrůznějšími lanovými překážkami ve výšce od 4 do 12 metrů. V okolí Harrachova pro Vás připravujeme outdoorové aktivity jako cyklovýlety,lukostřelbu,vodácké výlety…

Zažijte skvělou dovolenou!

 

Nová fotoalba

Školení instruktorů 2017

Školení instruktorů 2017

Rokytnický telemark "O Zlaté tele" 2017

Rokytnický telemark "O Zlaté tele" 2017

Zimní závody 25.1.2017

Zimní závody 25.1.2017

Vánoční výuka 2017

Vánoční výuka 2017

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít