Váš prohlížeč je zastaralý, některé funkce nemusí fungovat korektně. Novější si můžete stáhnout například zde.

Centrum outdoorových aktivit Harrachov

Jednodenní tábory 2020

Stejně jako v minulém roce i letos přicházíme s oblíbenými jednodenními tábory! Budou každý čtvrtek po celé prázdniny, na každém z nich si zahrajeme nějakou napínavou hru, zasportujeme si a užijeme spoustu zábavy! (Pokračování textu…)

Harrachov

Harrachov je známé rekreační středisko v západní části Krkonoš při hranici s Polskem. Nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit jak v zimě, tak v létě.

V zimě Harrachov nabízí skvělé podmínky pro lyžování a snowboarding na Čertově hoře a dalších svazích, krásné běžecké tratě jak pro rodiny s dětmi tak pro vrcholové sportovce a v neposlední řadě i světoznámé skokanské můstky s mamutem v čele.

Letní Harrachov také nabízí zajímavé možnosti jako například pěší nebo cyklovýlety na Mumlavvský vodopád nebo Čertovu horu, případně pro adrenalinové nadšence bungee jumping, downhill tříkolky a koloběžky, bobovou dráhu, čtyřkolky a mnoho dalších aktivit.

Rádi se staneme outdoorovými partnery při Vaší dovolené. V srdci Harrachova máte od roku 2008 možnost si u nás vyzkoušet lezení na umělé stěně vysoké 10 m, zaskákat si na bungee trampolíně a ti nejodvážnější mohou zažít pocit volného pádu na obří houpačce! A již od roku 2003 provozujeme lanové centrum v Kořenově s nejrůznějšími lanovými překážkami ve výšce od 4 do 12 metrů. V okolí Harrachova pro Vás připravujeme outdoorové aktivity jako cyklovýlety,lukostřelbu,vodácké výlety…

Zažijte skvělou dovolenou!

 

 

Nová fotoalba

Školení 2019

Školení 2019

Jednodenní tábory červenec 2018

Jednodenní tábory červenec 2018

Battlefield 2018

Battlefield 2018

Přeškolení instruktorů 2018

Přeškolení instruktorů 2018

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít